Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
220lm/W 180leds DC24V High Efficiency Series Ευέλικτο φως λωρίδας LED
| Ελαττωματικό: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μήκος Cuttable: | 9LED/50mm |
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
8mm 140LM/W Υψηλής Απόδοσης Ευέλικτα Φωτιστικά 4.8w 64LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 4.8W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
6W/M 160LM/W 24v Ενεργειακά αποδοτική ταινία LED υψηλό CRI> 90 80LED/M LED
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Ρυθμίσιμη λευκή ρυθμιζόμενη LED Light Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Διάμετρος PCB (mm): | 8 χιλιοστά |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip Ηλεκτρονικό ρεύμα
| Μέγεθος προϊόντος: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκαλί |
| LED QTY: | 480 τσιπς/μ |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Φως ταινίας αλλαγής χρώματος
| Τετάρτη: | DC48V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 19.2W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 12 χιλιοστά |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Ρυθμίσιμο LED Strip Φως Πολυχρωματικό
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 19.2W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SPI Digital SMD 5050 RGB Λωρίδα LED DC24V 14,4W 10mm RGBIC LED Φωτιστικά λωρίδας
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 10 χιλιοστά |
Ευέλικτη χρωματική θερμοκρασία ρυθμιζόμενη λωρίδα LED 24V 50W Μεγάλο ευέλικτο LED πάνελ
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP20 |
34W/M Super Ultrabright Λωρίδα Led 12mm Led Strip 24V 140LM/W 256LED/M
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 34W/Meter |
| Qty/m οδηγήσεων: | 256Leds/M |


