Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
10mm 168LEDs/M Bright White Led Strip Lights RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon Ηλεκτρονικά κυκλώματα φωτισμού
| Τετάρτη: | DV24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 17,3 W/Μέτρο |
| Διάμετρος PCB (mm): | 10 χιλιοστά |
2835 DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 60LEDs/M Προσαρμόστε τη θερμοκρασία χρώματος
| Δύναμη: | 7.2w/m |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Τετάρτη: | DC24V |
24V DC Digital RGB COB LED Strip SPI Control 12mm Width 630LEDs/M Δωρεάν σημεία
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 χιλιοστών. 1.6 χιλιοστών. |
| Χρώμα: | RGB |
20 τρόποι Υποστηριζόμενος ελεγκτής λωρίδας LED με μπαταρία CR2025
| Αποδόσεις: | 72W/CH |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Πρόσθετη τάση: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Strip Dot Free Led Tape Φώτα εσωτερική εξωτερική διακόσμηση
| Μέγεθος προϊόντος: | 10 χιλιοστών. 1.6 χιλιοστών. |
|---|---|
| Δύναμη: | 15W/m |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
8mm πλάτος Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Δύναμη: | 10W/m |
Ευέλικτο φως LED 2700K-6500K CCT Led Strip 24v
| Ονομασία του προϊόντος: | Ρυθμίστε τη θερμοκρασία χρώματος |
|---|---|
| LED qty: | 400 LED/PCS |
| Δυνατότητα: | 50w/τσ |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC24V |
| Lm/W: | 146~160lm/w |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC ψηφιακή LED Strip με πλάτος PCB 12mm
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| πλάτος PCB: | 12 χιλιοστά |
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


