Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
Διπλή σειρά DC24V 15mm πλάτος Ευέλικτη λωρίδα LED φωτεινή λευκή ευέλικτη κορδέλα
| Δύναμη: | 19.2W/m |
|---|---|
| Πλάτος PCB: | 15mm |
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
8mm πλάτος 120LEDs/m DC24V ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος LED ταινία
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700K-6000K |
| Τετάρτη: | DC24V |
Διοδηγός LED 12V 24V 75W AC προς DC Μόνιμη τάση Ηλεκτροδότηση LED για εσωτερικό φως LED
| Ονομασία προϊόντος: | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος οδηγήσεων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 99(L) *97(W) *30(H) |
| Τεχνολογία: | 85~264Vac |
Χωρίς κουκίδες Χρωματιστό Cob Rgb Rgbw Διευθύνεται LED Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 19.2W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
Εύκαμπτη ταινία LED COB RGBCCT DC24V
| Led Ποσ: | 840 Chips/M |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C~+50°C |
| Πλάτος PCB: | 12 mm |
30mm Width Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 με CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
|---|---|
| Τετάρτη: | 24V |
| ΚΠΣ: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


