Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
12V 24V 35W Εναλλακτικός τροφοδοσία LED για LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Ονομασία προϊόντος: | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος οδηγήσεων |
|---|---|
| Μέγεθος ((mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Τεχνολογία: | 85~264Vac |
Υψηλής πυκνότητας 238LED/M Ευέλικτη ταινία LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.2W/Meter |
| Πλάτος PCB (χιλ.): | 3 χιλ. |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm Πάνω εκπομπή IP67 Σιλικόνη Neon Strip DC24V LED Neon Light
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| ΚΠΣ: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
14 πλήκτρα Μίνι LED Strip Controller Rf ασύρματος τηλεχειριστή LED για LED
| Τάση εισαγωγής: | DC5-24V |
|---|---|
| Μέγιστος αριθμός εικονοκυττάρων ελέγχου: | 2048 |
| Ολοκληρωμένο κύκλωμα Suppot: | WS2811, WS2812B |
Ψηφιακή RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 14.4W/Meter |
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60LEDs/m |
20mm Φόβος LED τοίχος πλυντήριο λωρίδας Φως εξωτερικό IP67 Πολλαπλές γωνίες
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη (w/m): | 24W |
Ευέλικτα φώτα LED για πλυντήριο τοίχων RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 18W/Meter |
| Ποσότητα LED: | 56Leds/M |
12mm 4610lm/M υψηλής απόδοσης LED ταινία υψηλής φωτεινότητας Led 34W/M 256LEDs/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 34W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


