Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
RGB LED Strip 24V Led Background Lighting 240mm RGBW Ευέλικτο LED Panel Strip Light
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 80W/τμήματα |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP20 |
Απλό ορίζοντα LED φώτα 6m 12m 20m Μουσείο φωτισμός LED γραμμικό φως
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 13.5W/M 10W/M 8.7W/M |
| Μήκος προϊόντων (χιλ.): | 6M / 12M το /20M |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Strip Lights S σχήμα ευέλικτη ευέλικτη λωρίδα LED
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 4.8W/M 7.2W/M |
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 (νανο) |
Ελαφριά LED ευέλικτη λωρίδα 5mm πλάτος 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led ταινία
| Lumen/m: | 650 έως 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
DC24V Δωρεάν κόψιμη LED ταινία 8mm πλάτος 528 LEDs/m 10W/m COB LED Strip
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 |
|---|---|
| πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
Ελαστική λωρίδα LED 120leds/M 14.4w/M Dmx Ελεγχόμενη λωρίδα LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/Meter |
| Qty/m οδηγήσεων: | 120LEDs/m |
12*20mm IP67 Σιλικόνη Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Δυνατότητα: | 9.6W/M |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Διάρκεια του προϊόντος: | 1M/2M/3M/4M/5M |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 30°45°60°30*45° |
| Τεχνική ένταση: | Συνεχή 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| Ποσότητα LED: | 40 LED/m |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | ΤΡΥ |
| Τεχνική ένταση: | Συνεχή 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| Τύπος LED: | SMD 3030 |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | Συνεχή 12V/24V |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP67/IP68 |


