Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ bright led strip lights ] αγώνας 72 προϊόντα.
30*16mm Αλουμινίου ξυλοπετρώματος LED Διάδρομος Γύψος Αρχιτεκτονική LED Αλουμινίου Προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου LED χωρίς κοπή |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 30(W)*15,4(Υ)*2000(L) |
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
30*16mm Σιδηροειδές Φως Σιδηροειδές Φώτο LED Αλουμινίου Προφίλ Αρχιτεκτονικό Φωτισμό
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 30(W)*15,4(Υ)*2000(L) |
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Υπομεγέθος LED Πλυντήριο τοίχων Ευέλικτη επιφάνεια τοποθετημένη γραμμικό φως IP67 30° 60°
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη (w/m): | 9.6W |
RGB LED τοίχος πλυντήριο φακών λωρίδα Dimmable εξωτερικά φώτα LED με φακούς
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη (w/m): | 14.4W |


