Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ oem led strip light aluminium profile ] αγώνας 33 προϊόντα.
24*09mm LED Αλουμινίου Προφίλ 45 μοίρες εσωτερικό αλουμινίου κανάλι
| Ονομασία προϊόντος: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 12 (W) *12 (Χ) *3000 (Λ) |
8 mm πλάτος ανάγλυφο LED αλουμινίου προφίλ Slim LED Strip αλουμινίου προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | Lx12.8x9mm |
| Διάστημα στάθμευσης: | 2.5m (Στήριξη Προσαρμοσμένη) |
Προφίλ LED αλουμινίου 10*10mm χωρίς κοπής για εσωτερικό φωτισμό
| Ονομασία προϊόντος: | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | Lx10x10mm |
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
25*7mm LED Γραμμικό Φως 3M Ενσωματωμένο LED Αλουμινίου Προφίλ Φως 3000mm
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 24 (W) *7 (Χ) *3000 (Λ) |
7mm Thin LED Aluminium Profile 3M Aluminium Extrusion Led Strip για το ράφι
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
25*13mm Γραμμικά φωτιστικά με προφίλ εκτόξευσης Led για λωρίδες Led
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 25 (W) *13 (Χ) *3000 (Λ) |
15*10mm Ενσωματωμένο LED Αλουμινίου Προφίλ Επιφάνεια Εγκαταστημένο LED Αλουμινίου Διάδρομο
| Ονομασία προϊόντος: | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | Lx15x10mm |
| Εφαρμογή: | Εντός/εξωτερικά |
46*50mm LED Linear Light Αλουμινίου LED Profile Strip Light Για Αρχιτεκτονική Κάλυψη
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| ΑΡΘΡΟ ΙΡ: | Διάκριση IP20 |
13mm IP20 LED Γραμμικό φωτεινό γωνιακό προφίλ αλουμινίου LED χωρίς κούρεμα
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| ΑΡΘΡΟ ΙΡ: | Διάκριση IP20 |
19*134mm LED Aluminium Profile για έμμεσο φως ξυλοπετρώματος
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 18,5(Π)*133,8(Υ)*2000(Λ) |
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |


