Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ oem led strip light aluminium profile ] αγώνας 33 προϊόντα.
51*34mm LED πλύσιμο τοίχων LED φούστες Baseboard LED αλουμινίου Προφίλ γραμμικό
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
12mm 4610lm/M υψηλής απόδοσης LED ταινία υψηλής φωτεινότητας Led 34W/M 256LEDs/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 34W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
33*19mm Ενσωματωμένο ξυλόπετρα Γύψο Γύψο LED Αλουμίνιο Προφίλ Για LED Strip
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου LED χωρίς κοπή |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
16*10mm Led Aluminium Profile Decorative Led Profile Channel για φωτισμό σπιτιών
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
5mm πλάτος Ευέλικτη λωρίδα LED 24V 160LEDs / M 14W για εσωτερικό φωτισμό LED ταινία
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8*12mm LED Αλουμινίου Προφίλ με PC Diffuser για φωτισμό ντουλάπι
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
30*16mm Σιδηροειδές Φως Σιδηροειδές Φώτο LED Αλουμινίου Προφίλ Αρχιτεκτονικό Φωτισμό
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 30(W)*15,4(Υ)*2000(L) |
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
70*57mm προς τα πάνω προς τα κάτω έμμεση ξυλοπετρώα LED αλουμινίου προφίλ για το σχεδιασμό φωτισμού κόλπου
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
23*20mm Αλουμινίου Γύψος Γύψος Χωρίς Τρίμμ Εισώθηκε LED Γραμμικό Προφίλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
16*14mm Seamless Plaster Wall Light Trimless Drywall LED Αλουμινίου Προφίλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Βαθμός IP: | IP20 |


