Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ rgb cct led light strips ] αγώνας 40 προϊόντα.
10mm RGB LED Strip 168LEDs/M 24V 5m 3838 Χρωματική αλλαγή LED Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 17,3 W/Μέτρο |
| Πλάτος PCB: | 10mm |
Χωρίς κουκίδες RGB+CCT COB LED Strips 840Chips/M RGB+ 3000 - 6000K 21W/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 21W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Ευέλικτα φώτα LED για πλυντήριο τοίχων RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 18W/Meter |
| Ποσότητα LED: | 56Leds/M |
16*16mm Σιλικόνη Neon Strip Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v Neon Rope Light Strip
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Μέγεθος προϊόντος ((mm)): | 16 ((W) * 16 ((H) * 5000 ((L) |
20*14mm Led Neon Silicone Tube Top Bend 24V IP67 Σιλικόνη Neon Strip
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6w/m (άσπρο φως) 16w/m (RGBW) 19.2w/m (RGBWW) |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Εύκαμπτη ταινία LED COB RGBCCT DC24V
| Led Ποσ: | 840 Chips/M |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C~+50°C |
| Πλάτος PCB: | 12 mm |
10mm Χρώμα Θερμοκρασία LED Strip DC24V 2700K-6500K COB ρυθμιζόμενη LED Strip
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700K-6500K |
|---|---|
| ΚΡΙ: | Ra>90 |
| Τετάρτη: | DC24V |
20*20 Top Emitting Led Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Strip με σωλήνα σιλικόνης
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος παραγωγής: | 20 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Δυνατότητα: | 9.6W/M |
6*15mm LED Σιλικόνης Νεονίου Φως Φlex Curved σχήμα IP65 IP67 Ευέλικτο
| Δύναμη: | 9.6 W/M |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
10*10mm 3 πλευρικά φωτιστικά LED Neon Light DC24V 5Meter Roll
| ονομασία προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 10 ((W) * 10 ((H) * 5000mm |
| Γωνία δέσμης: | 120° |


