Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ rgb cct led light strips ] αγώνας 40 προϊόντα.
2835 DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 60LEDs/M Προσαρμόστε τη θερμοκρασία χρώματος
| Δύναμη: | 7.2w/m |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Τετάρτη: | DC24V |
12*20mm IP67 Σιλικόνη Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Δυνατότητα: | 9.6W/M |
2535 8,33 mm LED λωρίδας μικρού διαχωρισμού 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Ευέλικτη λωρίδα LED
| LED Qty: | 120LEDs/m |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
| Μονάδα κοπής: | 1 LED/8,33 χλστ |
Υψηλή απόδοση 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
| Τύπος LED: | COB |
24V υψηλής πυκνότητας RGB + W COB LED Strip RGBW LED ταινία
| Ονομασία του προϊόντος: | Οδηγημένη σπάδικας λουρίδα Rgbw |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 H |
| Δύναμη: | 16w/m |
SPI Digital SMD 5050 RGB Λωρίδα LED DC24V 14,4W 10mm RGBIC LED Φωτιστικά λωρίδας
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 10 χιλιοστά |
16*16mm πλευρική εκπομπή IP67 αδιάβροχο φωτιστικό λωρίδας νεονίου σε σιλικόνη 24V LED Neon Flex
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9,6W (Λευκό φως); 19,2W(CCT); 14,4W(RGB) 19,2W(RGBW);20W(RGBWW) |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
30*20mm Ευέλικτη λωρίδα νεονίου σε σιλικόνη IP67 24V LED Neon Light Εξωτερικό φωτισμό
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Μέγεθος προϊόντος ((mm)): | 30(W)*20(Υ)*5000(L) |
12*12mm Πάνω εκπομπή IP67 Σιλικόνη Neon Strip DC24V LED Neon Light
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| ΚΠΣ: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
6mm Slim Silicone Neon Strip 24V RA 90 Side Bend Ευέλικτη LED Strip Neon Tape
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη: | 9,6 W (Λευκό φως), 16,2 W (CCT), 12,2 W (RGB) |


