Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ rgb cct led light strips ] αγώνας 40 προϊόντα.
D25mm Στρογγυλό Neon LED λωρίδα φωτισμού 360° Στρογγυλό Σιλικόνιο Neon λωρίδα
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη (w/m): | 9,6 W (Λευκό φως); 19,2 W (CCT) |
8mm πλάτος 120LEDs/m DC24V ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος LED ταινία
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700K-6000K |
| Τετάρτη: | DC24V |
2835 60LED/M 8mm Ευέλικτο φως LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Αδιάβροχο
| Lumen/m: | 510 έως 660 |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| ΚΠΣ: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
10*10mm Ra90 Σιλικόνη Neon Strip IP67 Αδιάβροχη Πάνω Εκπομπή LED Neon Flex Strip
| Ονομασία προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Τετάρτη: | 24V |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
6mm Σιλικόνη Neon Strip Slim Arched δομή iP67 εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Μέγεθος προϊόντος ((mm)): | 06 ((W) * 13 ((H) * 5000 ((L) |
20*20mm πλευρική εκπομπή IP67 Σιλικόνης Neon Strip Light Ra90 Αδιάβροχο εξωτερικό φωτισμό
| Δυνατότητα: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W· 19.2W· 14.4W· 19.2W· 20W |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
12*25mm Σιλικόνη Neon Strip 24V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6w/m (άσπρο φως) 19.2w/m (ΚΔ RGBW) 14.4w/m (RGB) 20w/m (RGBWW) |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP67 / IP68 |
16*16mm Top Bend Ευέλικτη Σιλικόνη Led Strip εσωτερική εξωτερική λύση φωτισμού
| Ονομασία του προϊόντος: | Σιλικόνη Neon Strip |
|---|---|
| Κατεύθυνση κάμψεων: | Τοπ κάμψη |
| Μέγεθος προϊόντος: | 16 ((W) * 16 ((H) * 5000 ((L) mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Φως ταινίας
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη (w): | 9.6W/Meter |
| Chips/m οδηγήσεων: | 320Led Chips/M |
Ελεύθερος από συγκόλληση 3 PIN συνδετήρας για ευέλικτα LED ταινίες PCB για συρμούς συγκόλλησης χωρίς σύρμα
| Τύπος στοιχείου: | PCB σε σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρήση για 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED Strip |
| Λειτουργία: | Συνδεδεμένος |


