Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ rgb cct led light strips ] αγώνας 40 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας 12mm DC24V 288LEDs/m 5 χρώματα RGB+2700K-6000K LED Strip Light
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 19.2W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 12 χιλιοστά |
12mm RGB CCT COB LED Strip DC 24V RGB LED Strip Dot Free RGBWW Light Tape
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB+CCT |
|---|---|
| Πακέτο: | 5M/Roll |
| Ονομασία του προϊόντος: | rgb οδηγημένη λουρίδα |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Ρυθμίσιμο LED Strip Φως Πολυχρωματικό
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 19.2W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° πλευρική κάμψη Ευέλικτη λωρίδα νεονίου IP67 24V
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 6 ((W) * 15 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Δυνατότητα: | 9.6W/M |
30mm Width Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 με CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
|---|---|
| Τετάρτη: | 24V |
| ΚΠΣ: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
RGB COB LED Strip 768chips/M 10mm 14W/M Led Colorless Led Strip Lights Φώτα χωρίς κουκίδες
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14W/Meter |
| Μέγεθος προϊόντων (χιλ.)): | 5000*10*2.7mm |
6mm πλάτος DC24V Thin Led Strip 168 LEDs/M Ευέλικτες λωρίδες φωτισμού LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| ΚΠΣ: | Αριθμός των επιβατών και των επιβατών |
| Πλάτος PCB: | 6 χιλιοστά |
Ευέλικτο φως LED 2700K-6500K CCT Led Strip 24v
| Ονομασία του προϊόντος: | Ρυθμίστε τη θερμοκρασία χρώματος |
|---|---|
| LED qty: | 400 LED/PCS |
| Δυνατότητα: | 50w/τσ |
13*13mm Neon Tube Τρεις πλευρές εκπέμπει IP67 Αδιάβροχη LED Σιλικόνη Φωτογραμμή
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6w/m (άσπρο φως) 16.2w/m (ΚΔ) 12.2w/m (RGB) |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Strip Connectors CCT LED Strip PCB σε συνδετήρες PCB
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας: | Διαφανές |
| Λειτουργία: | Συνδεδεμένος |


