Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 4 x 8mm led neon strips ] αγώνας 3 προϊόντα.
4*8mm Σιλικόνη Neon Strip Side View 24V IP67 LED Neon Φως Σχοινίου
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Δύναμη: | 9.6W/M |
8mm 140LM/W Υψηλής Απόδοσης Ευέλικτα Φωτιστικά 4.8w 64LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 4.8W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
9.6W/M CCT Θερμοκρασία χρώματος Ρυθμίσιμη λωρίδα LED Ευέλικτο νεόνιο 2835 240LEDs/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
1


