Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm cob led strip ] αγώνας 15 προϊόντα.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip Ηλεκτρονικό ρεύμα
| Μέγεθος προϊόντος: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκαλί |
| LED QTY: | 480 τσιπς/μ |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Ρυθμίσιμη λευκή ρυθμιζόμενη LED Light Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Διάμετρος PCB (mm): | 8 χιλιοστά |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip Για 8mm 2PIN COB LED Strip Ηλεκτρονικό ρεύμα
| Χρώμα κατοικίας: | Διαφανές |
|---|---|
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
| Περιγραφή: | Σύνδεσμος για 8mm 2PIN COB LED Strip |
8mm πλάτος Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Δύναμη: | 10W/m |
Υψηλή απόδοση 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
| Τύπος LED: | COB |
CRI90 24VDC COB LED Strip 2700K - 6000K CCT Ρυθμίσιμα 608 Chips/M 8mm LED ταινία
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
24V White COB LED Strip Light 4000K 8mm Width 480Chips/m Ra>90 Φώτα ταινίας LED
| Πλάτος PCB: | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
Δωρεάν συγκόλληση 2 Pin LED Strip Connector με διαφανές καθαρό χρώμα στεγασμού
| πλάτος για τη λωρίδα: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Περιγραφή: | Σύνδεσμος για 8mm COB Light Strip |
| Πινάκια: | 2 καρφίτσα |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Διαφανές στεγαστικό Strip σε συρματόσχοινα
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χαλκός+PC |
| Πινάκια: | 2 καρφίτσα |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Φως ταινίας
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη (w): | 9.6W/Meter |
| Chips/m οδηγήσεων: | 320Led Chips/M |


