Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ custom led strip bedroom lighting ] αγώνας 9 προϊόντα.
Εφαρμοσμένο USB LED Strip Μαγνητικός διακόπτης Δωμάτιο φωτισμού υπνοδωματίου 4.8W/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20 |
| Δύναμη (W/M): | 4.8 |
Προσαρμόστε τη μπαταρία Προσαρμόστε τη λωρίδα LED με μαγνητικό διακόπτη
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20 |
| Δύναμη (W/M): | 4.8 |
2835 DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 60LEDs/M Προσαρμόστε τη θερμοκρασία χρώματος
| Δύναμη: | 7.2w/m |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Τετάρτη: | DC24V |
160lm/W DC24V Υψηλής Απόδοσης LED Strip Light 128LEDs/M Λευκό χρώμα LED Light Strip
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Γωνία δέσμης: | 120° |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC24V |
| Lm/W: | 146~160lm/w |
2535 8,33 mm LED λωρίδας μικρού διαχωρισμού 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Ευέλικτη λωρίδα LED
| LED Qty: | 120LEDs/m |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
| Μονάδα κοπής: | 1 LED/8,33 χλστ |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC ψηφιακή LED Strip με πλάτος PCB 12mm
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| πλάτος PCB: | 12 χιλιοστά |
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 |
160LM/W υψηλής απόδοσης LED ταινία DC24V 80Leds/M 8mm πλάτος 24v Led λωρίδες φωτισμού
| Άλλες υπηρεσίες: | OEM & ODM, Επικοινωνία από ένα σε ένα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
| Αξία IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
Ελαφριά LED ευέλικτη λωρίδα 5mm πλάτος 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led ταινία
| Lumen/m: | 650 έως 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
1


