Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ dream color led strip ] αγώνας 5 προϊόντα.
Ψηφιακή RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 14.4W/Meter |
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60LEDs/m |
DMX512 Ελέγχου LED ταινία όνειρο χρώμα 24V προγραμματισμό 5050 RGB LED ταινία
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Πραγματική δύναμη (w/m): | 19.2W/Meter |
| Διάμετρος PCB: | 12 χιλιοστά |
Ψηφιακά διευκρινίσιμα DMX RGB LED Strip Lights DC24V SMD5050 Προγραμματισμένη LED Strip
| Ονομασία του προϊόντος: | Ψηφιακή λωρίδα LED RGB |
|---|---|
| Τετάρτη: | 24V |
| Μέγεθος προϊόντος: | 12 χιλιοστών W H 2.1 χιλιοστών L 5,000 χιλιοστών |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC ψηφιακή LED Strip με πλάτος PCB 12mm
| Ονομασία προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| πλάτος PCB: | 12 χιλιοστά |
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 |
14 πλήκτρα Μίνι LED Strip Controller Rf ασύρματος τηλεχειριστή LED για LED
| Τάση εισαγωγής: | DC5-24V |
|---|---|
| Μέγιστος αριθμός εικονοκυττάρων ελέγχου: | 2048 |
| Ολοκληρωμένο κύκλωμα Suppot: | WS2811, WS2812B |
1


