Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ ip68 waterproof led strip ] αγώνας 13 προϊόντα.
2835 60LED/M 8mm Ευέλικτο φως LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Αδιάβροχο
| Lumen/m: | 510 έως 660 |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| ΚΠΣ: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LED/M 8mm πλάτος Ευέλικτη λωρίδα LED RA>90 SMD2835 LED λωρίδα φωτισμού ταινία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ευέλικτη ταινία Led |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10.1 w/m |
| ΚΡΙ: | Ra>90 |
10 mm πλάτος DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 168LEDs/M Λωρίδα LED υψηλής πυκνότητας
| Ονομασία του προϊόντος: | Ευέλικτη ταινία Led |
|---|---|
| Δύναμη: | 17.34w/m |
| Πλάτος PCB: | 10mm |
DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 8mm πλάτος PCB 60 LED/M εσωτερική εξωτερική ευέλικτη λωρίδα φωτισμού LED
| πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 7.2w/m |
| Χρώμα οδηγήσεων: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
220lm/W 180leds DC24V High Efficiency Series Ευέλικτο φως λωρίδας LED
| Ελαττωματικό: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μήκος Cuttable: | 9LED/50mm |
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Ελαφριά LED ευέλικτη λωρίδα 5mm πλάτος 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led ταινία
| Lumen/m: | 650 έως 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |


