Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ smd led strip connector ] αγώνας 26 προϊόντα.
3 Pin 10mm Διαφανείς SMD LED Strip Connectors PCB για γρήγορη σύνδεση καλωδίου
| Πακέτο: | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PE |
|---|---|
| πλάτος για τη λωρίδα: | 10mm |
| Πινάκια: | 3 καρφίτσα |
2 Pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Γρήγορος σύνδεσμος
| Περιγραφή: | Σύνδεσμος για 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Λειτουργία: | Συνδεδεμένος |
| Υλικό προϊόντος: | Copper+Plastic |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Διαφανές στεγαστικό Strip σε συρματόσχοινα
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χαλκός+PC |
| Πινάκια: | 2 καρφίτσα |
3 PIN 10mm PCB προς PCB SMD χωρίς συγκόλληση LED Strip Connector Διαφανής
| Πακέτο: | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PE |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετο χαλκού+πλαστικό |
| Χρώμα κατοικίας: | Διαφανής σαφής |
5 πιν RGBW LED Strip Connector Strip To Wire Free Solder Quick Connection Η σύνδεση είναι εύκολη.
| Πινάκια: | 5 καρφίτσα |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 100 κομμάτια |
| Χρώμα κατοικίας: | Διαφανές |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Εμπορική LED Strip Βιομηχανική LED Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Qty/m οδηγήσεων: | 128Leds/M |
8mm RGB LED Strip SMD3838 120 LEDs/M 17.3W 5m Ταινία LED αλλαγής χρώματος
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12.2W/Meter |
| Qty/m οδηγήσεων: | 120LEDs/m |
Χωρίς κουκίδες Χρωματιστό Cob Rgb Rgbw Διευθύνεται LED Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 19.2W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT ρυθμιζόμενο ευέλικτο LED Strip 8mm 24V διπλό λευκό LED Strip φώτα
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/Meter |
| Πλάτος PCB (χιλ.): | 8mm |
4.5mm Slim COB Led Strip 528 Chips 4W χωρίς κουκίδες LED φως σχοινί
| Τετάρτη: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη (w): | 4W/Meter |
| Chips/m οδηγήσεων: | 528 οδήγησε Chips/M |


