Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm led light ] αγώνας 67 προϊόντα.
6000k 9.6W/M Led Strip Cob CRI>90 480Chips/M Led Ευέλικτο φως χωρίς κουκίδες
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη (W): | 9.6W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
8mm 140LM/W Υψηλής Απόδοσης Ευέλικτα Φωτιστικά 4.8w 64LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 4.8W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
2216 Ευέλικτη λωρίδα LED υψηλό CRI > 90 8mm 120LEDs 24V Ευέλικτη ταινία φωτός
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Φως ταινίας
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη (w): | 9.6W/Meter |
| Chips/m οδηγήσεων: | 320Led Chips/M |
8mm 160LM/W Υψηλής Απόδοσης Ευέλικτο LED Strip Ra90 SMD2835 80LEDs 6w LED Strip Light
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W/Μέτρο |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Εμπορική LED Strip Βιομηχανική LED Strip
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Qty/m οδηγήσεων: | 128Leds/M |
9.6W/M CCT Θερμοκρασία χρώματος Ρυθμίσιμη λωρίδα LED Ευέλικτο νεόνιο 2835 240LEDs/M
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
220v IP65 Ευέλικτη λωρίδα Led 2835 120leds/M High Voltage Led Ribbon
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65/IP67 |
8mm 12W υψηλής απόδοσης LED Strip 160LM/W Ra90 SMD2835 Led Strip 160LEDs
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8mm |
8mm πλάτος Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
|---|---|
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Δύναμη: | 10W/m |


