Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm led light ] αγώνας 67 προϊόντα.
2 Pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Γρήγορος σύνδεσμος
| Περιγραφή: | Σύνδεσμος για 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Λειτουργία: | Συνδεδεμένος |
| Υλικό προϊόντος: | Copper+Plastic |
6W/M 160LM/W 24v Ενεργειακά αποδοτική ταινία LED υψηλό CRI> 90 80LED/M LED
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
Ελαφριά LED ευέλικτη λωρίδα 5mm πλάτος 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led ταινία
| Lumen/m: | 650 έως 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180leds/m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
10mm Χρώμα Θερμοκρασία LED Strip DC24V 2700K-6500K COB ρυθμιζόμενη LED Strip
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700K-6500K |
|---|---|
| ΚΡΙ: | Ra>90 |
| Τετάρτη: | DC24V |
13mm IP20 LED Γραμμικό φωτεινό γωνιακό προφίλ αλουμινίου LED χωρίς κούρεμα
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| ΑΡΘΡΟ ΙΡ: | Διάκριση IP20 |
23*16mm Αλουμινίου Γύψου Γύψου Χωρίς Τρίμμ Ενσωματωμένο LED Γραμμικό Προφίλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
23*20mm Αλουμινίου Γύψος Γύψος Χωρίς Τρίμμ Εισώθηκε LED Γραμμικό Προφίλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
8*12mm LED Αλουμινίου Προφίλ με PC Diffuser για φωτισμό ντουλάπι
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
16*14mm Seamless Plaster Wall Light Trimless Drywall LED Αλουμινίου Προφίλ
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Βαθμός IP: | IP20 |
13x19 Αρχιτεκτονικό Γύψο Γύψο οροφή LED προφίλ εξωρύθμιση
| Ονομασία του προϊόντος: | Προφίλ αλουμινίου Trimless |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Βαθμός IP: | IP20 |


