Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm led light ] αγώνας 67 προϊόντα.
70*57mm προς τα πάνω προς τα κάτω έμμεση ξυλοπετρώα LED αλουμινίου προφίλ για το σχεδιασμό φωτισμού κόλπου
| Ονομασία του προϊόντος: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/λευκό/ο Μαύρος |
| Αξία IP: | Διάκριση IP20 |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip Για 8mm 2PIN COB LED Strip Ηλεκτρονικό ρεύμα
| Χρώμα κατοικίας: | Διαφανές |
|---|---|
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
| Περιγραφή: | Σύνδεσμος για 8mm 2PIN COB LED Strip |
8mm πλάτος 120LEDs/m DC24V ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος LED ταινία
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700K-6000K |
| Τετάρτη: | DC24V |
8mm πλάτος DC24V SMD2216 Ευέλικτη λωρίδα LED 9.6W/M 120 LEDs/M Φως ταινίας LED
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40°C~+80°C |
2835 60LED/M 8mm Ευέλικτο φως LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Αδιάβροχο
| Lumen/m: | 510 έως 660 |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| ΚΠΣ: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24V White COB LED Strip Light 4000K 8mm Width 480Chips/m Ra>90 Φώτα ταινίας LED
| Πλάτος PCB: | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Διαφανές στεγαστικό Strip σε συρματόσχοινα
| εύκολη εγκατάσταση: | DIY Δεν απαιτείται συγκόλληση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χαλκός+PC |
| Πινάκια: | 2 καρφίτσα |
Υψηλή απόδοση 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Διάταξη LED COB |
| Τύπος LED: | COB |
2835 DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 60LEDs/M Προσαρμόστε τη θερμοκρασία χρώματος
| Δύναμη: | 7.2w/m |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Τετάρτη: | DC24V |


