Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm led light ] αγώνας 67 προϊόντα.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip Ηλεκτρονικό ρεύμα
| Μέγεθος προϊόντος: | W 8mm H 1.6mm L 5,000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκαλί |
| LED QTY: | 480 τσιπς/μ |
160LM/W υψηλής απόδοσης LED ταινία DC24V 80Leds/M 8mm πλάτος 24v Led λωρίδες φωτισμού
| Άλλες υπηρεσίες: | OEM & ODM, Επικοινωνία από ένα σε ένα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
| Αξία IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
DC24V Δωρεάν κόψιμη LED ταινία 8mm πλάτος 528 LEDs/m 10W/m COB LED Strip
| Αξιολόγηση IP: | IP20/IP65 |
|---|---|
| πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
DC24V Ευέλικτη λωρίδα LED 8mm πλάτος PCB 60 LED/M εσωτερική εξωτερική ευέλικτη λωρίδα φωτισμού LED
| πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 7.2w/m |
| Χρώμα οδηγήσεων: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LED/M 8mm πλάτος Ευέλικτη λωρίδα LED RA>90 SMD2835 LED λωρίδα φωτισμού ταινία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ευέλικτη ταινία Led |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10.1 w/m |
| ΚΡΙ: | Ra>90 |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Μέγεθος προϊόντος: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC24V |
| Lm/W: | 146~160lm/w |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8,33 mm LED λωρίδας μικρού διαχωρισμού 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Ευέλικτη λωρίδα LED
| LED Qty: | 120LEDs/m |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+50°C |
| Μονάδα κοπής: | 1 LED/8,33 χλστ |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


