Όλα τα Προϊόντα
-
Ευέλικτη ταινία Led
-
οδηγημένη ΚΔ λουρίδα
-
rgb οδηγημένη λουρίδα
-
Λουρίδα των οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ
-
Σιλικόνη Neon Strip
-
Υπερφωτεινή λωρίδα LED
-
Προσαρμοσμένη λωρίδα LED
-
οδηγημένο φως σχεδιαγράμματος
-
οδηγημένο σχεδιάγραμμα αλουμινίου
-
Φως πλυντηρίων τοίχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED ορίζοντα
-
οδηγημένος ελεγκτής λουρίδων
-
Συνδετήρες λωρίδας LED
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων οδηγήσεων
-
Πέντρο Σοάρες ντα Σίλβαη παράδοση έγινε εντός του συνδυασμού, ποιότητα του προϊόντος που ζητήθηκε, πρόσωπο επαφής πολύ καλά ενημερωμένο για το προϊόν που ζητήθηκε, καλή πρόθεση -
Λεβί ΒλέπεΠολύ ωραία φώτα, έφτασαν στην ώρα τους, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον πωλητή. -
Μοχάμεντ ΡιζουάνΠολύ επαγγελματίας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
λέξεις-κλειδιά [ 8mm led light ] αγώνας 67 προϊόντα.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Υψηλής ποιότητας SMD2835 120 LED ευέλικτη LED ταινία 8mm 24V RA90 Led Tape Light
| Τετάρτη: | Συνεχές ρεύμα 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 14.4W/Meter |
| Διάμετρος PCB (mm): | 8 χιλιοστά |
Δωρεάν κόψιμο 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Ευέλικτα Led Strip Lights
| Τετάρτη: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ((W): | 10 W/Meter |
| Chips/m οδηγήσεων: | 528 οδήγησε Chips/M |
8mm SMD2835 Φώτα με LED ταινία 98Leds/M Ευέλικτα φώτα με LED ταινία
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη (w): | 10.1W/Meter |
| Πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
48V Led Ευέλικτη κορδέλα 20m Μακρύ Λευκό Ευέλικτο LED Strip Φώτα Αδιάβροχα
| Τετάρτη: | DC48V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Πλάτος PCB (χιλ.): | 8mm/10mm |
Ελαστικές λωρίδες LED μικρής μονάδας 1 λωρίδες LED ανά κοπή 8mm 24V SMD2835 Led Cuttable Strip Lights
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP65/IP67 |
3 Pin 10mm Διαφανείς SMD LED Strip Connectors PCB για γρήγορη σύνδεση καλωδίου
| Πακέτο: | Τσάντα + χαρτοκιβώτιο PE |
|---|---|
| πλάτος για τη λωρίδα: | 10mm |
| Πινάκια: | 3 καρφίτσα |
SMD 2835 60 LED/M 3000K Ευέλικτη λωρίδα LED 8mm πλάτος Ra90 Αδιάβροχο φως λωρίδας LED
| Τετάρτη: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.2W/Meter |
| πλάτος PCB: | 8 χιλιοστά |
2835 2LED/Cut Μίνι Μονάδα Μικρών Μεικτών Μεικτών 24V Ευέλικτα Φωτιστικά Λεωφόρων
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 9.6W/Meter |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8 mm πλάτος ανάγλυφο LED αλουμινίου προφίλ Slim LED Strip αλουμινίου προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | Lx12.8x9mm |
| Διάστημα στάθμευσης: | 2.5m (Στήριξη Προσαρμοσμένη) |


